59 / 100

Film ślubny

Opis naszego filmu to: alternatywnie i niestandardowo, ale z Wami w roli głównej! Podejście to inspiruje nas, by z zaangażowaniem i pasją tworzyć filmy ślubne inne niż wszystkie, które zasieją w Waszych sercach nutkę nostalgii, a Wasi goście zapamiętali go na długi czas.

Film ślubny w połączeniu ze zdjęciami ślubnymi stanowi idealne połączenie i razem tworzą spójną całość. Szczególnie, jeśli kamerzysta ślubny potrafi utrwalić Wasz dzień tak, aby ująć najważniejsze i najpiękniejsze chwile w sposób chwytający za serce.

U nas nie znajdziecie nudnego długiego filmu, który po kilku minutach przewijacie dalej i dalej… Lubimy klasykę, ale filmy u nas po prostu muszą być ciekawe, pełne magii i uroku, które w swoim krótkim czasie pokażą wszystko to, co najpiękniejsze i istotne. Mamy przeświadczenie, że o jakości filmu nie świadczy jego metraż, lecz siła przekazu.

Zależy nam, by zachować w naszych filmach autentyczne emocje. Wiemy, że każda Młoda Para ma własny charakter, a każda ceremonia unikalny klimat. Dlatego przebywając obok Was i Waszych najbliższych obserwujemy Waszą radość, atmosferę i staramy się to odzwierciedlić w naszych filmach ślubnych.

Co możemy dla Was zrobić

Film ślubny

Naszą ofertę filmu ślubnego kierujemy do otwartych i wymagających osób, które od reportażu ślubnego oczekują czegoś więcej niż tradycyjnego zapisu wydarzeń.

U nas nie istnieją sztywne zasady i gotowe szablony, dlatego jeszcze przed Waszym ślubem poznajemy Was i Wasze oczekiwania, by finalnie przekazać Wam film do którego będziecie z przyjemnością wracali.

Nasze filmy mają formę teledyskową, na którą składają się ujęcia z podkładem muzycznym, ale nie zabraknie również klipów, w których słychać np. Waszą przysięgę lub utwory grane przez Waszą orkiestrę.

Filmowy Plener ślubny

Filmowy plener ślubny jest idealnym dopełnieniem Waszego filmu z dnia ślubu.

Film z sesji ślubnej tworzymy w formie teledysku z wybranym podkładem muzycznym. Długość takiego filmu wynosi ok. 3 minut.

Na filmowy plener ślubny pojedziemy z Wami w dowolnie wybrane miejsce. Plener filmowy możecie połączyć razem z sesją fotograficzną, co sprawi, że Wasze zdjęcia i film będą spójne.

Ujęcia z drona

Jeśli szukacie czegoś wyjątkowego, elementu pamiątki, która zaskoczy Was i Waszych bliskich wywołując na nich ogromne wrażenie - to warto skorzystać z naszej usługi filmowania dronem.

Wykorzystanie ujęć z drona wzbogaci Wasz film oraz umożliwi pokazanie reportażu z Waszego ślubu w inny niecodzienny sposób.

Poprzez użycie drona możemy zaprezentować ogół zdarzeń w dniu ślubu poprzez ujęcia z powietrza Waszego domu rodzinnego, kościoła, sali ślubnej oraz Waszego wyjątkowego pleneru ślubnego.

Posiadamy licencję pilota uprawniającą do komercyjnego latania dronami w Polsce oraz ważne ubezpieczenie OC. To sprawia, że usługa jest wykonana profesjonalnie oraz z dbałością o bezpieczeństwo.

Filmowe podziękowania

Podziękowania dla rodziców to bardzo wyjątkowy i wzruszający moment na weselu podczas, którego para najczęściej mówi wcześniej przygotowany tekst, co często bywa dla pary stresujące.

Idealnym rozwiązaniem jest podziękowanie rodzicom w postaci filmu, który zostanie wyemitowany na sali w dniu wesela. Dzięki temu para młoda nie musi się tak bardzo stresować, a dodatkowo może w ciekawy i kreatywny sposób podziękować swoim rodzicom za określone rzeczy.

Filmowe podziękowania tworzymy na długo przed weselem, a w dniu wesela zajmiemy się tym, aby film został w jak najlepszy sposób zaprezentowany na sali. Zapewniamy projektor oraz kable, dzięki którym możemy podłączyć się do nagłośnienia na sali, a Wy nie musicie się niczym przejmować.
Nasze filmy ślubne
Korzystanie z witryny LightStoriesMedia.com oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Zobacz: Polityka prywatnosci
Akceptuję